2×2 POP-UP BASIC+

105.00

Išvalyti

Aprašymas

Greito išskleidimo palapinė POP UP BASIC+. Karkasas vientisas, pagamintas iš kokybiškais dažais dažyto išlengvinto plieno, sujungta kniedėmis, todėl išskleidimas tampa greitas ir sklandus. Didelio masto struktūra lemia didesnį stabilumą bei tvirtumą. Stogo tentas pagamintas iš dvigubai integruotos poliesterio drobės 620D 270g/m2, jis yra atsparus vandeniui.Šoninės tento sienelės pagamintos iš tos pačios medžiagos kaip stogas (šiek tiek plonesnės -600D 220g/m2).

Papildoma informacija

Išmatavimai

2 x 2 m

Aukštis

175-205 cm; (4 fiksacijų lygiai, kas 10cm)

Svoris

13kg

Skersmuo

Surinkimas

Karkasas vientisas, pagamintas iš kokybiškais dažais dažyto išlengvinto plieno, sujungta kniedėmis, todėl išskleidimas tampa greitas ir sklandus. PRIEDAI: virvė, kuoliukai į žemę ir transportavimo maišas.

Tentas

Tentas susideda iš atskirų dalių - stogo bei trijų sienų, kurios tvirtinasi atskirai, lipdukais. Stogas yra pagamintas iš dvigubai impregnuotos poliesterio drobės 620D 270g/m2, šoninės tento sienelės pagamintos iš to pačios medžiagos kaip stogas tik šiek tiek plonesnės 600D 220g/m2.

Sienelė

Palapinė yra trijų sienų. Esant poreikiui, galima atidaryti visas palapinės sieneles, jos tvirtinasi kiekviena atskirai su "velcro" juostele prie stogo, kojų ir viena prie kitos​​;

Papildoma sienelė

Ketvirtąją (priekinę) sienelę galima įsigyti atskirai, kuri yra tvirtinama taip pat su "velcro" juostele.

Svoris 13 kg
Išmatavimai 150 × 25 × 25 cm
Spalvos

, , , , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “2×2 POP-UP BASIC+”