6×3 POP-UP PREMIUM

299.00

Išvalyti

Aprašymas

Greito išskleidimo palapinė. Plieninė jos konstrukcija dažyta milteliniu būdu. Pagrindinis skirtumas nuo POP UP BASIC+ palapinių, kad rėmas pagamintas iš didesnio skerspjūvio (40x1mm) profilių, bei jos yra aukštesnės. Rėmas sujungtas su savaime užsifiksuojančiais varžtais ir veržlėmis, todėl išskleidimas tampa greitas ir sklandus. Didelio masto struktūra lemia didesnį stabilumą bei tvirtumą. Tentas pagamintas iš dvigubai integruotos poliesterio drobės 820D 400g/m2, yra atsparus vandeniui.

PRIEDAI: Kiekviena mūsų parduodama palapinė savo komplektacijoje turi transportavimo krepšį, virvę bei kuoliukus.

Statant ant minkšto pagrindo tvirtinama smeigtais ir virvėmis (šie tvirtinimo elementai yra komplektacijoje). Statant ant kieto pagrindo, reikalingi papildomi svoriai prie kojų/rėmo.

 

Papildoma informacija

Išmatavimai

6x3m - 6m plotis x 3m gylis;

Aukštis

Įėjimo aukštis - 190-200 cm;

Svoris

49 kg

Skersmuo

Surinkimas

Karkasas vientisas, pagamintas iš kokybiškais dažais dažyto išlengvinto plieno, kurio profiliai yra 40mm (kvadratiniai). Atsparus UV spinduliams, korozijai ir įvairioms oro sąlygoms. Palapinės rėmo dalys yra sujungtos aukštos kokybės sertifikuotais varžtai, todėl išskleidimas tampa greitas ir sklandus. O sulūžus ar nusidėvėjus, galima lengvai pakeisti į naują! Kojų aukštis gali būti reguliuojamas keliais lygiais ir užfiksuojamas.

Tentas

Tentas susideda iš atskirų dalių - stogo bei trijų pilnų sienų, kurios kiekviena tvirtinasi atskirai. Storas, impregnuotas ir papildomai gumuotas stogas su UV filtru, kurio tankis 820D ir sveria 400g/m2, per visą perimetrą įsiūtas platus Velcro lipdukas sandariam sienų tvirtinimui. Kiekviename palapinės kampe yra įsiūti žiedus, leidžiantys pritvirtinti virves, kurios reikalingos prastesnėmis oro sąlygomis.

Sienelė

Palapinė yra trijų sienų. Esant poreikiui, galima atidaryti visas palapinės sieneles, jos nusiima arba tvirtinasi kiekviena atskirai su "velcro" juostele prie stogo, kojų ir viena prie kitos​​;

Papildoma sienelė

Ketvirtąją (priekinę) sienelę galima įsigyti atskirai, kuri yra tvirtinama taip pat su "velcro" juostele.

Svoris 49 kg
Išmatavimai 150 × 30 × 20 cm
Spalvos

, , , ,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “6×3 POP-UP PREMIUM”