APMOKĖJIMAS

Jūsų patogumas apsipirkimo metu mums yra labai svarbus. Todėl mes suteikiame galimybę naudoti žinomus ir saugius mokėjimo būdus. Pasirinkite sau patogiausią ir mokėkite taip, kaip Jums patinka.

 

Atsiskaityti už prekes galite tokiais būdais:

 

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTĖ PAYSERA

Už prekes, įsigyjamas mūsų internetinėje parduotuvėje, galite apmokėti per internetinio atsiskaitymo sistemą paysera. Šis būdas paprastas,greitas ir saugus. Pasirinkite savo banką. Jus nukreips į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą. Jūsų duomenys yra visiškai saugūs.

ATSIĖMIMO METU

Atsiskaitykite pristatymo ar atsiėmimo metu grynais arba kortele.

BANKINIU PAVEDIMU

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami bankinį pavedimą rankiniu būdu, t.y. pervesdami užsakyme nurodytą sumą tiesiai į mūsų banko sąskaitą.  Pasirinkus šį apmokėjimo būdą mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti užsakymo numerį. Sąskaitos rekvizitai: Gavėjas: V.Kupino firma VAJULITAS A/S: LT327044060002219076 Bankas: AB SEB bankas